החזון שלי הוא להוביל שיתופי פעולה בין החברות

לבין טאלנטים במיקור חוץ. 

הי,

אני מירב ביליצקי נעים להכיר.

​בוגרת תואר ראשון בכימיה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים.

אמא לשניים ובעלת ניסיון רב בתחום הפארמה והמדיקל.

לאחר 15 שנה בתפקדי ניהול בתחומי השיווק והפיתוח העסקי בחברות תרופות ועם שני ילדים קטנים החלטתי לצאת לעצמאות. המטרה הייתה להמשיך לעבוד בתחום הפארמה שאותו אני ממש אוהבת אך להיות גמישה בשעות העבודה כדי שאוכל להיות יותר זמינה לילדים.

מפה לשם נולד הרעיון להקים את Source It Out

לאורך השנים בהן עבדתי בארגונים נתקלתי אצל הקולגות, וגם באופן אישי, בתקופות בהן העומס היה כה רב שממש ייחלנו לעזרה נוספת. לעיתים היה צורך בייעוץ בנושא מסוים או חשיבה משותפת עם מישהו מהתחום ולעיתים היה צורך בהוצאה לפועל של פעילות שיווקיות שמתעכבת.

העומס לא הצדיק גיוס עובד חדש במשרה מלאה, אך גרם לכך שמשימות לא התקדמו בקצב הרצוי דבר שגרר זמני תגובה ארוכים שהם ללא ספק בעייתיים בסביבה התחרותית שבה אנחנו חיים ופועלים.

כך נולדה Source It Out, חברה המספקת קשת רחבה של שירותים המסייעים לארגונים וחברות; החל משלב הייעוץ, דרך תכנון הפעולות והוצאתן לפועל ועד להשגת התוצאות הטובות ביותר בשני מסלולים עיקריים: שירותים נקודתיים במיקור חוץ או ייעוץ וליווי למשך תקופה.

במהלך השנים שעברו מאז שייסדתי את Source It Out  עבדתי עם מנהלים על פרוייקטים מגוונים. הלקוחות שלי מעידים כי העבודה המשותפת מאפשרת להם להתקדם ולהשלים פערים במשימות ולסמן במהירות עוד וי ב to do list.

הכיף שלי זה לראות את השמחה בעיניים כשהלקוחות שלי רואים את המשימות והפרויקטים מתקדמים באופן מקצועי ומהיר :)

החזון שלי הוא לבסס את שיתוף הפעולה בין החברות בתחום לבין טאלנטים במיקור חוץ ולמצב את Source It Out כחברה המובילה בתחום שירותי תוכן, ניהול מוצר, מרקט אקסס ופיתוח עסקי לחברות התרופות והמדיקל.