הי, אני מירב ביליצקי,

 

נעים להכיר :)

בוגרת תואר ראשון בכימיה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים, אמא לשניים ובעלת ניסיון רב בתחום הפארמה.

פארמה דיגיטל

הסיפור של Source It Out מתחיל דווקא מתכנית שלא יצאה לפועל.

לאחר 15 שנה בתפקדי ניהול בתחומי השיווק והפיתוח העסקי בחברות תרופות, עמדתי בפני אפשרות לעשות רילוקיישן עם המשפחה לארה"ב. להפתעתי, למרות התוכניות, קיבלתי הצעת עבודה מחברה פה בארץ, הם טענו שלא משנה להם איפה פיסית אני יושבת גם אם זה מעבר לים. בסופו של דבר הרילוקיישן לא יצא לפועל, אך ההכרה כי ניתן להמשיך ולעבוד ללא חיבור פיזי למשרד הייתה עבורי סוג של פריצת דרך.

 

מפה לשם נולד הרעיון להקים את Source It Out..

לאורך השנים בהן עבדתי בארגונים נתקלתי אצל הקולגות, וגם באופן אישי, בתקופות בהן היה צורך בעזרה נוספת בתחום השיווק.

לעיתים ייעוץ בנושא מסויים ולעיתים הוצאה לפועל של פעילות שיווקיות שמתעכבת בגלל עומס עבודה רב. העומס לא הצדיק גיוס עובד חדש לחברה, אך גרם לכך שמשימות לא התקדמו בקצב הרצוי דבר שגרר זמני תגובה ארוכים שהם ללא ספק בעייתיים בסביבה התחרותית שבה אנחנו חיים ופועלים.

וכך נולדה - Source It Out, חברה שמספקת קשת רחבה של שירותים המסייעים לארגונים וחברות; החל משלב הייעוץ, דרך תכנון הפעולות והוצאתן לפועל ועד להשגת התוצאות הטובות ביותר בשני מסלולים עיקריים: טיפול בפרויקט נקודתי או ליווי לאורך זמן.

 

בחמש השנים שעברו מאז שייסדתי את Source It Out  עבדתי עם מנהלים על פרוייקטים מגוונים, כתיבת ניוזלטרים לרופאים, הכנת מצגות שיווקיות, כתיבת תוכן למצגות באייפד, כתיבת אתרים, הגשת תיקים לסל הבריאות, תרגום מקצועי של חומרים מדעיים ושיווקיים מאנגלית לעברית ועוד

כל לקוח לפי הצרכים שלו. 

הלקוחות שלי מעידים כי העבודה המשותפת מאפשרת להם לפנות זמן לפרוייקטים נוספים ואפשרות לרוץ קדימה.

 

החלום שלי הוא לבסס את שיתוף הפעולה בין החברות בתחום לבין טאלנטים במיקור חוץ ולמצב את סורס איט אאוט כחברה המובילה בתחום שירותי תוכן, ניהול מוצר ופיתוח עסקי לחברות התרופות והמדיקל. 

 

הכיף שלי הוא לראות את השמחה בעיניים כשהלקוחות שלי רואים את הפרוייקט מושלם :)