הצלחה גדולה אף פעם לא נעשית לבד

לאחר שהפכנו למקצועניים במתן פתרונות במיקור חוץ הגיעו בקשות מהלקוחות שלנו לשירותי יעוץ, הדרכה, הכוונה לאורך זמן של אנשי מקצוע בתוך הארגון. כך נולד שירות הליווי שמאפשר לקבל את הניסיון המקצועי שלנו ולפעול ביחד לקידום מטרות ולפרוץ קדימה.

שירותי הייעוץ והליווי ניתנים כרגע בנושאים הבאים:

 • בתקופת טרום השקה של מוצר חדש ישנן משימות רבות שצריכות להתנהל לפי לוח זמנים נוקשה על מנת להגיע אל ההשקה באופן המיטבי ביותר ולמקסם את הזדמנות חד פעמית זו. חלק מהמשימות נעשות בטור וחלק במקביל אך כולן כפופות לדד-ליינים וחשובות להשקה.

  Source it out יכולה ללוות אותך בתקופה זו ולשתף אותך בניסיון העשיר שלנו בהשקות, לבנות את הגאנט המדויק ביותר, לנצח על ביצוע המשימות ולוודא כי ההשקה תתנהל על הצד הטוב ביותר.

  ליווי

  בהשקת מוצר

 • בניית אסטרטגיה הינו דבר שקשה לעשות לבד, לעיתים קרובות צריך עוד מישהו לחשוב ביחד איתו, מישהו מקצועי שיעזור לראות את הדברים מזוית שונה, מישהו שיעזור בסיעור מוחות על מנת לרקום אסטרטגיה טובה למוצר או לשירות.  ל Source it out ניסיון רב ואנו יכולים להעניק לך בדיוק את זה. להיות שם בצמתי קבלת החלטות, להתייעץ, לדבר, לחשוב ביחד על מנת שההחלטה המתקבלת תהייה ההחלטה הנכונה ביותר עבורך.

  פגישות

  אסטרטגיה

 • סטרטאפים נמצאים בשלב מרגש מאוד בו מתחיל פיתוח של דבר חדש, אך לעיתים צריכים עזרה עם הדברים שאינם הפיתוח עצמו. מידע רחב יותר על השוק בו פועלים, כתיבת תוכנית עסקית, פנייה לחברות הגדולות, מה מציגים ומתי. תוכנית הליווי של Source it out מאפשרת ליווי מקצועי על מנת למקסם את האפשרויות הגלומות במוצר שלך.

  ייעוץ

  לסטרטאפים

אנחנו מתרגשים לשמוע מה הצורך שלך ולבנות את תוכנית הליווי המתאימה לך.

".Alone we can do so little; together we can do so much״

Helen Keller

03-5275760 / 052-4873402
האגוז 6 אזור תעשיה שוהם
 • LinkedIn - White Circle
 • Facebook - White Circle